Sophos XG Firewall Eğitimi – 2020

0


[100% Off] Sophos XG Firewall Eğitimi – 2020 Udemy Coupon

Go to Offer

Duyuru: Kurslarım ile ilgili indirim , duyuru ve haberler için web sitemi ve sosyal medya hesablarımı takip edebilirsiniz.

Önemli Not : Sophos XG Firewall Eğitimine hoş geldiniz. Sizlerden gelen dönüşlere göre eğitim içeriğini güncelledim. İlk aşamada öncelikle menüler üzerinden menüleri tanıtmak amaçlı bir bölüm hazırladım. Sonrasında ise Örnek bir topoloji üzerinden cihaz kurulumlarını sizlere anlatacağım. İlk yayınlamış olduğum eğitim videolarını da yayından şimdilik kaldırmayacağım. O videolarda Sonlara doğru ayrı bir bölümde durmaya devam edecek. Bazı alanlarda oradaki videoları da izlemeniz faydalı olacaktır.

Sophos XG Firewall Eğitimi ile sıfırdan firewall kurulumu,yapılandırması ve yönetimi konusunda bilgi sahibi olacaklar. Bu kursumuz da öğrenciler bir iş yeri için gerekli olan temel güvenlik duvarı ayarlarını, temel ağ ayarlarını, trafik şekillendirme, kotalar, web filtreleme, uygulama kontrolü, güvenli kablosuz erişim, VPN, RED, doğrulama,loglama,raporlama ve sorun giderme gibi özellikleri öğrenecekler ve uygulayabileceklerdir.  Bu eğitim ile birlikte öğrenciler küçük işletmelerden büyük yapılara kadar tüm şirketler için Sophos XG Firewall cihazını yapılandırabilir konuma gelecekler.

 

Instructors: ilhan çiçekLeave A Reply

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More